Araştırma Analisti, Binance’deki Bu Altcoin İçin Uyardı!

Araştırma analisti Tom Wan, yatırımcıların günlük WLD kilitlerinin açılmasına dikkat etmeleri gerektiği konusunda uyarıyor. Altcoin projesi, topluluk için her gün yaklaşık 7,7 milyon dolar değerinde 3 milyon tokenın kilidini açacak.

Analist, WLD için uyarı un-lock uyarısı yaptı!

Worldcoin (WLD), son 24 saatlik işlemlerde fiyatının %7’den fazla artmasına tanık oldu. Bunun ardından CoinMarketCap’in trend listesinde en üst sıraya yerleşti. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, token Pazartesi günü piyasaya adım attı. Ancak, bu kıs süre zarfında Huobi, Bybit, Binance ve OKX dahil olmak üzere dünyanın en büyük borsalarından bazılarının listelerine girdi. Bu gelişmeler eşliğinde oldukça başarılı oldu ve fiyatı güçlü artış kaydetti.

WLD, OpenAI CEO’su Sam Altman’ın kurduğu bir kripto para birimi girişimi. Projenin birincil hedefi, kimlik sahibinin gerçek bir insan olarak gerçekliğini sağlayan bir doğrulama sistemi olan Dünya Kimliği kavramını tanıtarak dijital tanımlamada devrim yaratmak. Bununla birlikte, projenin iris tarama küresi toplumdan önemli ölçüde tepki aldı. 21.co’dan bir araştırma analisti olan Tom Wan, bugün erken saatlerde Twitter’da WLD hakkında kendi düşüncelerini paylaştı. Wan, WLD’nin kripto piyasasındaki ilk haftasının 1,94 dolardan 2,43 dolara sıçrayarak, başarılı olduğuna dikkat çekti. Bununla birlikte analist, yatırımcıların projenin günlük kilitlerini akıllarında tutmaları gerektiği konusunda uyardı.

Wan, topluluk için her gün yaklaşık 3 milyon token’ın kilidinin açılacağını belirtti. Bu miktar yaklaşık 7,7 milyon dolara tekabül ediyor. Ayrıca bu, mevcut arzın yaklaşık %0,6’sını oluşturacak. Analist, projenin kilitleri bugün açmaya başlayacağını belirtti. Başlangıçta 6,62 milyon token’ın TFH rezervine, yatırımcılara ve ilk geliştirme ekibine gideceğini paylaştı.

Altcoin fiyat performansı

Son gelişmelerle birlikte WLD’nin fiyatı basın saatine göre 2,37 dolara yükseldi. Böylece, geçtiğimiz işlem günü boyunca %7’nin üzerinde etkileyici bir artış kaydetti. Bu önemli fiyat sıçraması WLD’yi 24 saatin en yüksek seviyesi olan 2,51 dolara yaklaştırırken, günlük en düşük seviyesi 2,01 dolar oldu.

Ancak, fiyat artışına rağmen, WLD’nin 24 saatlik işlem hacmi önceki güne kıyasla %31’in üzerinde düştü. Bu da kayda değer bir düşüş olarak kayıtlara geçti. İşlem hacmi daha sonra basın saatine göre 387.797.070 dolar olarak gerçekleşti. WLD’nin fiyatındaki artış, haftalık performansını da olumlu yönde etkiledi. Altcoin, daha da yükselerek %41,73 gibi etkileyici bir orana ulaştı. Piyasa değeri açısından, WLD 258.355.914 dolar piyasa değerine sahip. Ayrıca, piyasadaki en büyük 116. token olarak sıralamaya yerleşti. Ancak token, 114. sırada yer alan NEM’in (XEM) çok gerisinde kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x