Yıldızların mücevhercisi Robert Mouawad Fethiye Körfezi’nde

Ünlülerin mücevhercisi Mouawad’ın üçüncü temsilcisi Robert Mouawad’ın yatı Cedar Sea II Göcek Koyu’na iki gün önce uğradı. Göcek Adası ve Göcek Koyu arasında 1 gün geçiren Cedar Sea II, daha sonra güneye yönelerek, Domuz Adası’nı geçip Fethiye Körfezi’nin girişinde demir attı.

FORBES’UN MİLYARDERLER LİSTESİNDE

1890 yılında Beyrurt’ta kurulan mücevher imparatorluğunu tepesindeki Robert Mouawad’ın kişisel serveti Forbes’a göre 1,5 milyar doları buluyor. 10 milyon dolar değerindeli 51,12 karatlık Dynasty’nin de aralarında bulunduğu harika bir mücevher kolleksiyonuna sahip Robert Mouawad 2010 yılında şirketin yönetimini ailenin beşinci nesline devretti.

CEDAR SEA II’NİN ÖZELLİKLERİ

Robert Mouawad’ın 40 milyon dolar değerindeki yatı Cedar Sea II 65 metre uzunluğuna ulaşıyor. 24 misafir ve 25 mürettebat ağırlayabilen yat 1986 yılında suya indi.

ÜNLÜLER ONUN MÜCEVHERLERİNİ TAKIYOR

Mouawad’ın sattığı mücevherleri taşıyanlar arasında İngiliz Kraliyet ailesinden Catherine Middleton, Jennifer Lopez, Gigi Hadi, Celine Dion, Demi Lovato, Kim Kardashian, Kate Winslet, Kendell Jenner, Christina Aguilera, Uma Thurman, Kendell Jenner, Jane Fonda, Britney Spears, Nicole Kidman ve Elizabeth Taylor gibi bir çok ünlü bulunuyor.


Robert Mouawad

Cedar Sea II

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x